Targi wentylacja w marcu 2015

Coroczna impreza cyklicznie skupiająca wszystkich zainteresowanych zagadnieniem wentylacji, klimatyzacji, ale i bezpieczeństwa pożarowego odbędzie się na początku marca tego roku w Warszawie. To jedyne tego rodzaju targi wentylacja w naszym kraju gdzie tak ogromna ilość uczestników, a zapowiedziało swój udział ponad stu wystawców, jest skupiona w jednym konkretnym miejscu.

Wszyscy uczestnicy mają do swojej dyspozycji miejsce na swoją ekspozycje, rozwiązania techniczne, czy projekty. Mogą też uczestniczyć w wymianie doświadczeń w postaci sympozjów, prelekcji, czy wykładów, ale są też zaopatrzeni w multimedialne narzędzie, jakim jest forum dyskusyjne, gdzie szybko i łatwo skomunikują się w wybranym przez siebie temacie, lub założą nowy wątek, na który niezbędną jest im wiedza innych.

Targi wentylacja to nie tylko zagadnienia i rozwiązania dla dużych firm, profesjonalnie opracowane konstrukcje dla przedsiębiorstw, ale i coś dla sklepów biur, ale i coraz częściej instalowanych takich systemach w naszych prywatnych domach. Zagadnienie bezpieczeństwa pożarowego, co jest również tematem targów, jakim są targi wentylacja jest bardzo ważnym zagadnieniem dla bezpieczeństwa oraz przestrzegania przepisów BHP, bez których nie zostanie dopuszczony do eksploatacji żaden budynek przemysłowy lub prywatne domostwo.

Marzec to nie przypadkowa data spotkania się na targach wentylacyjnych, gdyż sezon gdzie używamy klimatyzacje, chcemy ochłodzić nasze pomieszczenia zacznie się dopiero wczesnym latem, tak więc będziemy mieli czas nad przemyśleniem i znalezieniem najbardziej nam odpowiadających rozwiązań. Warto więc wybrać się do Warszawy, bądź to prywatnie lub służbowo by zasięgnąć wiedzy w interesującym nas temacie.