Dwudniowy cykl seminariów na targach wentylacji

Przez dwa dni w roku na targach ukoronowanej mianem Międzynarodowych Targów techniki Wentylacyjnej i Klimatyzacyjnej odbywają się seminaria tematyczne związane z branżą wentylacji i klimatyzacji. Te dość ciekawe i wnoszące wiele do biznesu wykłady są prowadzone głównie przez niezależnych ekspertów i profesjonalistów znających doskonale rynek i jego zapotrzebowanie pod względem wentylacji.

Targi wentylacja to ogromny zbiór wiedzy, produktów, nowinek technicznych oraz technologicznych, osób powiązanych z branżą i zainteresowanych osób jak również wchodzącymi na rynek zagraniczny i polski produktami najwyższej jakości. Targi wentylacja to także zagadnienie bezpieczeństwa pożarowego, gdzie wiodącą rolę będą pełnić systemy oddymiania, nawiewy powietrza, czy systemy ostrzegania o pożarach, lub też ogniskach skupionego nadmiernego ciepła.

Przez dwa dni wysłuchać możemy wykładów osób mających ogromne doświadczenie i wiedzę w dziedzinie klimatyzacji, chłodnictwa i wentylacji, dowiedzieć się wielu ciekawych i nigdzie indziej nie zamieszczanych tak szczegółowo informacji i nowoczesnych rozwiązań technicznych oraz technologicznych. Seminaria nie kończą się na jednym, czy dwóch wykładach tudzież prezentacjach, a przez dwa dni jest przeprowadzanych zazwyczaj ich ponad czterdzieści.

Osoby biorące w udział targach, jakimi są targi wentylacja mogą wybrać ciekawe prelekcje, które wniosą coś ciekawego i nowatorskiego w ich życie.  Dwudniowy cykl seminariów urozmaica z pewnością coroczną imprezę przygotowaną przez Międzynarodowe Targi Techniki Wentylacyjnej i Klimatyzacyjnej. Na targach można zobaczyć na własne oczy nowości rynkowe, poznać konkurencję oraz pozyskać inwestorów oraz handlowców.