Impreza dedykowana branży wentylacyjnej

Jedyną w swoim rodzaju cykliczną imprezą, jak targi poświęcone tematyce wentylacji, klimatyzacji czy chłodnictwa to stanowczo za mało, jak na tak rozwiniętą gałąź przemysłu. Targi wentylacja to coroczne spotkanie producentów, sprzedawców, i konstruktorów systemów wentylacyjno - chłodniczych. Nigdzie indziej nie nawiążemy tak szerokich kontaktów z wytwórcami urządzeń chłodniczych, ich serwisem oraz projektantami wymienionych systemów. Dotyczy to zarówno zastosowania komercyjnego w fabrykach, halach składowania artykułów wymagających niskich temperatur.

Targi wentylacja to rozwiązania dla pomieszczeń mieszkalnych, biur czy sklepów. Wiedza i doświadczenie nabyte przez lata praktyki w tej branży, ale i fachowość nabyta w momencie wieloletniej praktyki stanowią nie lada gratkę nie tylko dla klientów chcących zaistnieć na rynku sprzedaży systemów wentylacyjnych, ale i wymiana doświadczeń, sympozja i wykłady w znacznej mierze rozjaśnia nam zagadnienie klimatyzowania pomieszczeń, lub ich odpowiedniej wentylacji. W tym roku targi wentylacja odbędą się na początku marca w Warszawie gdzie zapowiedziało swój udział ponad stu wystawców. Pokaźna ilość uczestników świadczy o randze tego dedykowanego konkretnym zainteresowanym klientom wydarzenia.

Warto wspomnieć, iż wystawie i targom towarzyszy liczna ilość konkursów na najlepszy produkt, najciekawsze rozwiązanie w dziedzinie klimatyzacji, wentylacji, a prestiżowe nagrody obligują do jeszcze większej konkurencji. Wentylacja i targi z nią związane to również bezpieczeństwo pożarowe, tak ważne nie tylko w miejscach użyteczności publicznej, ale i halach produkcyjnych, a za tym idzie  wymóg przepisów BHP, jakie są zobowiązani przestrzegać wszyscy.